• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 31.07.2024

Podjetje, ki se je v tridesetih letih poslovanja razvil v veletrgovca, se širi in išče nove člane za svojo ekipo. Vabimo vse, ki si želijo pridobiti nove izkušnje ter delati v dinamičnem in mladem kolektivu. Naši mentorji vas bodo podpirali in spodbujali na vaši karierni poti. Pridružite se nam in skupaj bomo gradili uspešno prihodnost.

BLAGOVNI REFERENT (m/ž) – Ljubljana

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Sprejem in izdajanje blaga:
    • Prevzemanje in pregled blaga ob dostavi.
    • Vodenje evidenc o prejetem in izdanem blagu.
    • Priprava dokumentacije za sprejem in izdajo blaga.
  • Skladiščenje:
    • Organizacija in urejanje blaga v skladišču.
    • Zagotavljanje ustreznih pogojev skladiščenja glede na naravo blaga.
    • Skrb za pravilno razporeditev blaga, da je lahko dostopno in enostavno najdljivo.
  • Inventura in zaloge:
    • Redno izvajanje inventure zalog.
    • Sledenje stanju zalog in obveščanje nadrejenih o potrebah po dopolnitvi zalog.
    • Ugotavljanje morebitnih odstopanj med dejanskim stanjem zalog in evidencami.
  • Administrativna opravila:
    • Priprava poročil o stanju zalog in gibanju blaga.
    • Vodenje evidenc o skladiščnem poslovanju in ažuriranje podatkov v računalniških sistemih.
    • Izdelava nalepk, oznak in druge dokumentacije, povezane z blagom.
  • Komunikacija:
    • Sodelovanje s sodelavci iz drugih oddelkov (npr. nabava, prodaja, proizvodnja).
    • Komunikacija s dobavitelji glede dostav in reklamacij.
    • Pomoč strankam pri iskanju informacij o zalogah in statusu naročil.
  • Varnost in higiena:
    • Skrb za varno delo v skladišču in upoštevanje varnostnih predpisov.
    • Vzdrževanje čistoče in reda v skladiščnih prostorih.

Blagovni referent mora biti natančen, organiziran in sposoben učinkovitega upravljanja časa. Dobro mora poznati postopke skladiščenja in imeti osnovno računalniško znanje za vodenje evidenc in poročanje.

PRIČAKUJEMO:

Najmanj IV. stopnjo izobrazbe,
Znanje slovenskega jezika,
Osnovna raven znanja angleškega, nemškega ali hrvaškega jezika
Obvladovanje dela na MS Office (Word, Excel, internet, ipd.) in drugih programov, ki jih uporablja podjetje,
Interno usposabljanje za delo z živili (HACCP sistem),
Vozniški izpit B kategorije.

NUDIMO:

Dvoizmensko delo (proste sobote),
Zaposlitev za polni delovni čas (40 ur na teden),
Stimulativno plačilo in nagrade,
Možnost napredovanja,
Zaposlitev v stabilnem podjetju,
Dolgoročno zaposlitev,
Dinamično in razgibano delo,
Pozitivno delovno okolje.

VABLJENI K PRIJAVI!

Svoj življenjepis pošljite na kaja@epada.si

za vse dodatne informacije pokličite med 9:00 in 15:00 uro na telefonsko številko: 051 667 521

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kaja@epada.si