• Polni delovni čas
  • Ljubljana,
  • 10.08.2021

BLAGOVNI MANIPULANT (m/ž) – Ljubljana, Gorenjska

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • prevzemanje blaga v trgovini,
  • pripravljanje prostora, blaga in embalaže,
  • označevanje blaga s predpisanimi deklaracijami in maloprodajnimi cenami,
  • vodenje predpisane evidence,

PRIČAKUJEMO:

  • nižje poklicno izobraževanje,
  • delovne izkušnje na enakih ali podobnih delovnih mestih so zaželene
  • ste komunikativni in vas veseli delo z ljudmi,
  • ste pripravljeni za učenje in nova znanja v okviru delovnega mesta.
  • natančnost in zanesljivost pri delu ter timska naravnanost.

NUDIMO:

  • dinamično delovno okolje in stabilno zaposlitev pri naročniku,
  • možnost napredovanja in nagrajevanje glede na dosežene rezultate,
  • stimulativno plačilo,

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov:  dejan@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 031 76 76 74

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Fotografija vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si