• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 16.11.2021

Za naročnika, podjetje z več kot 40 letno tradicijo nudenja celovitih kakovostnih storitev lastnikom vozil (avto salon, pooblaščen servis, prodaja pnevmatik, vulkanizerstvo, tehnični pregledi in zavarovanje, pralnica …) išče kandidata za delovno mesto

Opis delovnega mesta:

  • vzdrževanje, servisiranje in odpravljanje lažjih napak na motornih vozilih,
  • podpora servisnemu svetovalcu pri diagnostiki in pripravi naročila ob tehničnih težavah,
  • pomoč mojstru delavnice pri reševanju tehničnih težav,
  • skrb za pripravnike, prenos znanja na mehanike sodelavce
  • pripravljenost na stalno strokovno izpopolnjevanje.

Pričakujemo:

  • IV. stopnja izobrazbe, srednja poklicna izobrazba, smer avtomehanik ali druga tehnična smer
  • 2 leti izkušenj na delovnem mestu avtomehanik,
  • (izkušnje z blagovnimi znamkami Volkswagen, Seat in Škoda predstavlja prednost),
  • vozniško dovoljenje B kategorije in sposobnost komunikacije v slovenskem jeziku,
  • poznavanje uporabe računalnika, osnov tehnične matematike, tehnične dokumentacije ter strokovno tehnologijo,
  • dobro poznavanje materialov in orodij, merilnih in kontrolnih naprav, strojev za delo, zmožnost upoštevanja merilnih rezultatov in zagotavljanja osnovne kakovosti.

Nudimo:

  • delovno razmerje za nedoločen čas  v uspešnem, rastočem podjetju,
  • prijetno in urejeno delovno okolje
  • redno in stimulativno plačilo
  • delo v družinskem podjetju
  • stimulativno plačilo za opravljeno delo in možnost osebnega in strokovnega razvoja ter izobraževanja,

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu pokličite na telefon: 041 320 223.

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si