• Polni delovni čas
  • Koper
  • 03.11.2021

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Opravljanje avtomehaničnih, mehaničnih in vzdrževalnih del na vozilih in napravah
  • Opravljanje monterskih del na vozilih
  • Izvajanje vzdrževalnih in popravljalnih del na transportni opremi
  • Izvajanje zaščite podvozja
  • Dovoz in odvoz vozil na razna delovna območja
  • Spoštovanje procesov in navodil ISO standarda kakovosti
  • Opravljanje drugih del v skladu z navodili nadrejenega

PRIČAKUJEMO:

  • Strokovno in kakovostno izvajanje zadolžitev, opredeljenih v opisu delovnega mesta, pogodbi o zaposlitvi, aktih družbe, kolektivni pogodbi, ostali veljavni zakonodaji
  • Smotrno porabo sredstev in učinkovito izrabo delovnega časa
  • Korekten in primeren odnos do strank in zaposlenih
  • Skrb za varnost in zdravje pri delu ter varovanje okolja
  • Izkušnje na podobnem delovnem mestu avtoserviserja
  • Izobrazba IV. ali III. tehnične smeri

PONUJAMO:

  • delovno razmerje za nedoločen čas  v uspešnem, rastočem podjetju,
  • prijetno in urejeno delovno okolje
  • redno in stimulativno plačilo
  • stimulativno plačilo za opravljeno delo in možnost osebnega in strokovnega razvoja ter izobraževanja,

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: magdalena@espada.si ali maja.levc@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 482 149 ali 051 412 347

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: maja.levc@espada.si