• Polni delovni čas
  • Koper
  • 31.05.2024

Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje iz Kopra, zaradi povečanega obsega dela iščemo kandidate za delovno mesto:

AVTOLIČAR (m/ž) v Kopru

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • izvedba popravil – ličenje vozil ali delov vozil,
  • mešanje lakov, pripravljanje in prilagajanje odtenkov in tonov barv,
  • strokovna uporaba materialov v celotnem postopku od priprave laka za predele tesnjenja vse do končnega površinskega lakiranja,
  • preverja stanje laka, določa in uporablja ustrezne postopke,
  • strokovno svetuje strankam in sprejema ustrezne ukrepe pri odpravljanju poškodb,
  • gospodarno in okolju prijazno ravnanje s sredstvi za delo,
  • odgovorno, skrbno, strokovno uporablja in vzdržuje orodje, pripomočke in naprave.

PRIČAKUJEMO:

  • IV. stopnja izobrazbe, srednja poklicna izobrazba, smer avtoličar ali druga tehnična smer ali 2 leti izkušenj na podobnih delovnih mestih;
  • vozniško dovoljenje B kategorije;
  • poznavanje in obvladanje procesov dela, uporabe orodij in pripomočkov v ličarski delavnici,
  • poznavanje zakonodaje in tehničnih predpisov na področju ličarskih del,
  • sledenje novostim na delovnem mestu ter v stroki in deljenje znanja s sodelavci.

NUDIMO:

  • redno in stimulativno mesečno plačilo.
  • zaposlitev za polni delovni čas pri naročniku, za določen čas, z možnostjo sklenitve pogodbe za nedoločen čas
  • vsako leto 13. plača
  • regres 1.900€

Zainteresirani kandidati naj pošljejo prijavo in življenjepis čimprej oz. na elektronski naslov: petranka@espada.si ali 031 767 674

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: petranka@espada.si