• Polni delovni čas
  • Okolica LJUBLJANE
  • Applications have closed

Espada, kadrovsko svetovanje d.o.o. za naročnika, podjetje z več kot 35 letno tradicijo nudenja celovitih kakovostnih storitev lastnikom vozil (avto salon, pooblaščen servis, prodaja pnevmatik, vulkanizerstvo, tehnični pregledi in zavarovanje, pralnica …) išče kandidata za delovno mesto

Kraj delovnega mesta: Ljubljana JZ

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• kleparska dela,
• podpora servisnemu svetovalcu pri diagnostiki in pripravi naročila potrebnih delov in sredstev za nemoteno delo v delavnici, pomoč pri reševanju reklamacij,
• skrb za urejenost delovnega mesta, blaga in orodja,
• pripravljenost na stalno strokovno izpopolnjevanje.

PRIČAKUJEMO:
• IV. stopnja izobrazbe tehnične smeri,
• najmanj 2 leti izkušenj na področju kleparske dejavnosti,
• obvladovanje procesa dela, uporabe orodij, pripomočkov in materialov v kleparski delavnici,
• vozniško dovoljenje B kategorije,
• prilagodljivost, zmožnost timskega dela, samoiniciativnost in odgovornost.

NUDIMO:
• zaposlitev za polni delovni čas, za nedoločen čas s trimesečnim poskusnim obdobjem,
• redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo (1498€bruto/ 1000€ neto + dodatki),
• možnost osebnega in strokovnega razvoja ter izobraževanja,
• delo v profesionalnem delovnem okolju, kjer se ceni sodelovanje in timska naravnanost.

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: spela@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu pokličite na telefon: 041 320 223.
ESPADA d.o.o., Ljubljanska cesta 13d,1236 Trzin