• Polni delovni čas
  • Primorska
  • 31.01.2022
Naš naročnik je eno najuspešnejših podjetij na svojem področju, ki je predano razvoju najsodobnejših rešitev na področju elektronskih in računalniških produktov in rešitev. Njihov trenutni fokus leži v oblikovanju, izdelavi in podpori vrhunskih produktov. Njihove rešitve so uspešno nameščene in delujejo v 45 državah po celem svetu.

DELOVNE NALOGE:

– oblikovanje in izvajanje strategije z namenom rasti podjetja;
– določanje ciljev in proračunov;
– zastopanje in predstavljanje družbe na slovenskem in mednarodnih trgih,
– optimizacijo poslovnih procesov;
– sodelovanje z lastniki podjetja v širšem organizacijskem strateškem načrtovanju;
– izvajanje kadrovske politike (iskanje in selekcija);
– učinkovito vodenje, koordiniranje in optimalno delovanje 50 zaposlenih.

PRIČAKUJEMO:

– najmanj VII. stopnjo izobrazbe (zaželena ekonomska, elektro, strojna),
– najmanj 4 let delovnih izkušenj na mestu direktorja podjetja,
– znanje angleškega jezika (ustno in pisno),
– znanje hrvaškega/srbskega jezika,
– zaželeno je poznavanje elektro ali strojne industrije
– izkušnje pri zaposlovanju in izbiranju bodočih zaposlenih
– osebo s strategijo, z močnimi analitičnimi veščinami in sposobnostjo odločanja,
– izjemne komunikacijske, medosebne in vodstvene sposobnosti,
– odgovornost, samostojnost in dinamičnost,
– pripravljenost na službena potovanja,
– vozniški izpit B kategorije.

NUDIMO:

– zaposlitev za nedoločen čas po uspešno opravljeni poskusni dobi,
– delo v stabilnem in urejenem delovnemu okolju,
– razgibano in odgovorno delo v rastočem podjetju,
– profesionalni izzivi v mednarodnemu okolju,
– konkurenčni in stimulativni finančni paket,
– strokoven in lojalen kolektiv,
– občasna službena potovanja,
– možnost strokovnega in osebnega razvoja.

Prijavite se zdaj!

Pošljejo prijavo in življenjepis na elektronski naslov info@espada.si

Za informacije pa pokličite na telefon: 041 584 112

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si